Tere!

Aeg on usukumatult kiiresti läinud ja ………. Aga meil ja vanematel oli suur hea meel, et just teie olite nende juubelil õhtujuhid, te tegite nende päeva eriliseks. Kui emal olid magamata ööd juba nädalad enne sünnipäeva, ja kui päev kätte jõudis ja see ilus päev nii ruttu läbi sai, siis sai aru küll et paanikaks ei olnud üldse põhjust Kõik sujus suurepäraselt just tänu teile. Nii palju kui mina olen kuulnud, siis tagasiside juubelist on olnud ülimalt positiivne ja kõik jäid väga rahule. Teie mängud olid ka nii kaasa haaravad, et kõik tulid kaasa ja mängida said kõik. Ma võin teist ainult ülivõrdes rääkida, olete suurepärased, jätkake seda mida te teete, see töö sobib teile ja ma siiralt loodan ,et me veel kohtume, pidusid tuleb veel ja teie olete esimesed kelle poole pöördun.
Siirad tänud!
Merje vanemate Urve ja Oleviga
01.09.2017
Männiku metsatalu

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Jätkake seda mida teete, Teil tuleb see väga hästi välja! Teie kooslus mõjub suurepäraselt!

Piret ja Jaan
08.07.2017
Ruunawere Postijaam

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Üks soe meenutus vihmasest suvepäevast!

Pulmapidu oli täiega äge! Kõik oli nii ilus, täpselt nii nagu olime planeerinud. Väga suur osa peo õnnestumises oli teil. Täname teid mõistmise, toetuse ja suure panuse eest! Usaldasime teid täielikult ja see oli õigustatud. Kõik detailid olid läbimõeldud, ükski asi ei tekitanud piinlikkust ega ükski tegevus pealesunnitud tunnet meis ega ka külalistes. Tundsime, et oleme tähelepanu keskpunktis, kuid see ei olnud kuidagi ebameeldiv pigem vastupidi. Saime ka külalistelt ainult väga positiivset tagasisised. Eriti kiideti seda, et pidevalt oli tegevust, ei hakanud igav ja ei tekkinud tavapärast pulmade efekti, kus kõik tulevad, joovad ennast täis ja lähevad minema. Toodi välja, et tseremoonia oli väga südamlik, hingeminev, ja kusjuures seda ütlesid ka meesterahvad. Kõik oli lihtsalt super! Teie olete super! On näha, et teile meeldib, see mida teete ja te teete seda hingega. Jätkake samas vaimus!

Natalja ja Indrek
05.08.2017
Viimsi Peokeskus

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Kallid Gille ja Priit,

Meie pulmast on möödas nädal ning koduses rutiinis saab eriti selgeks kui võrd meeldejääv pulmapidu meil oli. Arvasime, et pärast pulmi on just kui kahju, et see kõik on möödas ja tahaks seda ikka ja jälle uuesti kogeda. Kuid ei, meil on nii hea meel, et meie päev just selline oli ning me ei muudaks mitte midagi. Seega on nüüd hea vaadata meie videosid ja pilte ning mõelda naeratus näol kõigele toredale, mis oli.
Meid täidab piiritu tänutunne ja rõõm, et teiega kohtusime. Kõik mida me meie pulmadest soovida oskasime saigi tänu teile teoks.
Kohtusime esmakordselt Gille ja Priiduga ca neli kuud enne pulmi. Meie esmakohtumisel sai kiiresti valitsema teineteisemõistmine, äratundmine ning teatud kindlus visiooni ning asjade käigu üle.
Suured tänud Gillele, kelle organiseerimine, nõuandmine, suunamine ning tugi tõid meile kindlustunde, et kõik saab olema muretu ning ladus.
Suured tänud Priidule, kelle šarmikus ning osav sõnaseadmine tegid pulma meeldejäävaks ning lõbusaks.
Tänud teile mõlemale, et pulm oli läbimõeldud, kuid väga hoogne. Lõbus, aga maitsekas. Südamlik, kuid täis pulmatralli.
Tänaseni ei taha külaliste tagasiside ja muljed vaibuda ning on vägev tunne, et meie pulm on parim pulm, kus ka ise käinud oleme. Väga rahule jäid kõik, nii noored kui vanad, nii vaiksed kui ka lõbusad!
Soovime kõikidele pulma, kuid ka muude pidude korraldajatele vaprust ning julget pealehakkamist! Teame, et Gille ja Priit aitavad teil korraldada meeldejääva ja teie soovidele vastava peo!
Gille ja Priit, te mõjute tervikuna – te täiendate üksteist!

Maria ja Reedik
15.07.2017
Loona mõis Saaremaal

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Tere kallid pulmavanemad!

Aitäh teile veelkord suurepärase peo korraldamise eest. Jäime ise väga rahule ja ka külalistelt tagasiside on suurepärane olnud :)
Meile mõlemale väga meeldib abielus olla. On hea kindel tunne.

Tervitades
Lee ja Mart Juursoo
27.05.2017
Laitse Loss

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Hei kallid!

Täna haarame pliiatsi järgi, et kirjutada Teile, meie kõige kallimatele pulmavanematele ja nüüdseks headele sõpradele Gillele ja Priidule.
Me oleme nüüd mõned päevad rahulikult hinganud pärast pulmi – ämmad-sugulased on saadetud koju, lilled sätitud vaasi ning kõik kodinad omale kohale tagasi pakitud. Tunne on meie perel täis tugevat rõõmu õnnestunud pulmapäeva üle ja meenutused kõigist nendest värvikatest hetkedest toovad pidevalt laia naeratuse näole. Ja neid hetki on väga palju selle kauni päeva jooksul! Tahame proovida panna sõnadesse kogu selle austuse ja südamelähedase tänu Teile kõikide nende õnnestunud momentide ellu viimise eest!
Te olete meid toetanud ja inspireerinud alates sellest hetkest, kui kohtusime teiega pea aasta tagasi ja arutasime esmaseid mõtteid ühest peoõhtust. Tollel hetkel olime planeerinud lihtsakoelise laulatuse mererannas ning juba esmase visiooni arutamisel hakkasid vaikselt meie ühised ideed lahti rulluma. Tagantjärele on tore mõelda, kuidas aasta jooksul Gille ja Priiduga dialoogis olles kujunes välja meie kõige imelisem pidu Mustjõe kõrtsitalu hoovis kaunite metsade keskel, suurepäraselt meeleolukas atmosfäär ja õhtu täis õnnestumisi. Olime kindlad oma pulmavanemate valikus juba pärast esimest kohtumist, kuid nii heast tulemusest ei osanud unistadagi!
Eks igal noorpaaril on oma erisoove – oli ka meil. Toimumispaiga valik, muusikamaitse, registreerimine koha peal, väga õrn suhe laulmisse… Meie pulmapeo planeerimisse lisas omajagu põnevust ka lapseootuse aeg ja kolmekuune pisitütar pulmas. Igatahes ei saanud ükski idee või soov takistuseks meie peo korraldamisel ning värskendav lähenemine Gillelt ja Priidult tõi kokkuvõttes suurepäraseid lahendusi. Mitmed head soovitused pulmavanematelt tõid meid ‘maa peale’ tagasi ning mitmed meie ideede juurde jäämised aitasid luua väga omanäolise pulmapeo.
Just Sinu, Gille, tähelepanelik kuulamine ja hoolikas ettevalmistumine sisendas meile algusest peale enesekindlust, et liigume õiges suunas. Sa oled palju enamat kui lihtsalt üks pulma ‘assistent’, nagu seisab Su ametinimetusel. Sa oled toimiva peo autor ja suurepärane koordinaator, tõeline usaldusisik kõige tähendusrikkama sündmuse juures. Sa teed kõike kindla täpsusega ja sama südamelähedaselt, nagu teeks iseendale. Tänud selle õnnestunud päeva eest võlgneme just Sinu aastapikkusele tööle ja pühendumisele.
Priit – me teadsime algusest peale, et Sa oled äärmiselt hea suhtleja ja õhtujuht. Kuid Sinu tõeline karisma tuli välja alles pulmapäeva käigus. Sa oled vaieldamatu peo hing ja rahva ees täielik superstaar. Sa suhestud hetkega külalistega, juhid tähelepanu ja krutid mängulist pinget, et hetk hiljem mõni heasüdamlik vimka visata ja rahvast nõrkemiseni naerutada. Kõige selle mängulisuse ja naljade vahelt ei puudu aga ka mõni tõsine ja hinge puudutav pöördumine, mis noorpaaril ega külalistel selle õhtu erilisust ei lase unustada. Komplimente pulmaisa kohta on tulnud kõikidelt külalistelt ja ise võtame mütsi maha Su ande, suhtumise ja tegemiste ees.
Õhtu jooksul oli üks meeldejäävamaid sõnumeid Priidult tänusõna tema abikaasale Gillele. See südamlik pöördumine liigutas pisarateni ja mitte ainult Gillet ennast. Meil on südamest hea meel teie enda abielu üle – te inspireerite oma suhtumise, koosolemise ja dünaamikaga kõiki paare. Ja kes veel peale nii eeskujuliku paari võiks noorpaari ühisele eluteele juhatada kui mitte Teie. Meil on olnud au teid tundma õppida.
Kallid pulmavanemad Gille ja Priit! Meie kõige südamlikum aitäh selle imelise päeva eest – ja kogu teie aastapikkuse töö eest, mis meid on aidanud meie unistused ellu viia! Aitäh-aitäh-aitäh!

Liilian ja Mihkel
01.07.2016
Mustjõe kõrtsitalus

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Gille ja Priit

Kohtusime Teiega esimest korda 04.01.2016 pärastlõunal Järve Selveri kohvikus. Enne seda oli juba päris mitu meetrit kirjavahetust e-maili ja facebook`i teel tehtud, mis oli väga tore ja armas . Gille oli juba siis suureks abiks ja suunajaks enne seda, kui sai kokkulepitud, et Teie meie pulmapäeva juhite. Facebookis vahetasime lõpuks kokku 400 sõnumit!!! See näitab seda kui palju on vaja suhelda, et mõlemad pooled saaksid ühiselt aru mida pruutpaar ootab. See on tohutu infovoog ja näitab veelkord, et ei piisa lihtsalt kohtumistest. Te olete ära teinud sõnuseletamatu töö, et meie päev saaks täpselt selline nagu see sai- PERFEKTNE!
Kohtumisele minna oli lihtne, virtuaalne põhi oli Gillega laotud …
Eestlasele ebamaiselt avatud ja rõõmsad Gille ja Priit tervitasid meid väga soojalt! Endal oli ikka täitsa imelik, ei saanud me sõnagi suust. Priit rääkis ikka väga palju. Erol tekkis kohe arvamus, liiga palju räägivad- ei tea kas ikka on hea kokkuvõttes. Leevi oli hoopis positiivsemalt meelestatud. Talle kohe meeldis, et naine teeb põhitöö ja mees viib ellu suure finaali.
Olgugi et Erol olid vastakad tunded, jäid siin Leevi argumendid teise valiku vahel peale. Väga otsustavaks sai ikkagi see, et Teie Gille ja Priit teete seda koos. Tulevased abiellujad, Pulmaisa on siiski inimene ja kõike meeles pidada pole lihtsalt võimalik. Aga kui sul on kõrval Särav Punapea Gille, siis sujub kõik V E A T U L T !
Samal õhtul tegime otsuse:
„FB: 4.01.2016 20:03
Leevi Ja Ero: tegelt mis seal ikka pikalt heietad, tähistame ikka koos teiega meie pulma pidu ja teie pulma aastapäeva ;)
Leevi teeb pärast bronni ka ära… „
Ja siit see siis algas, meie koostöö Teiega.
Praktiliselt igapäevased omavahelised vestlused facebooki teel. Täna ei kujuta ettegi, kuidas saab teisiti sellist pidu korraldada, nii palju oli küsida. Kõikidele küsimustele saime vastused, mis näitas, et teil on väga suured kogemused pulmade korraldamisel.
Teine kohtumine oli juba palju lõbusam, Erol sulas ka jää maha. Koostöö sujus väga hästi tänu selle, et te kuulasite ja saite aru, mida me tahame. Priit jäi alati professionaalseks, ei näidanud ta kunagi välja pettumust, et meile mõni tema hea ja armas idee ei meeldinud.
Mis muidugi oli ka väga hea, alati nad rahustasid maha meid, kui arvasime et äkki see või teine asi ei suju hästi. Samuti nad pahandanud kordagi, et me muutsime oma ideid pulmas laulmise üle mitu korda ja lõpuks ei valinudki laulmist. Respekt!
Finaal

09.07.2016 Endla Turismitalu

Meie saabusime peopaika kell 17:30. Kõik kokkulepitu oli täpne nagu Šveitsi kellavärk.

Priit rõhutas meile paar päeva enne pulmi, kui kohtusime nende kodus. „See on Teie kõige lühem päev elus“. Sa ei eksinud, kahjuks!
Sest meile tundus kogu õhtu nii:
Registreerimine, õnnitlused, pildistamine, küünlasüütamine, õhtusöök, ametid, avavalss, mõned mängud, pulmatort ja juba me kallistasime ja jätsime hüvasti. Et nagu mis mõttes, juba lähetegi ära. Aga kell oli juba poolt 2 öösel. Kõikide tegevuste vahe oli meie meelest 5 minutit. Täna võime täiesti kindlalt öelda, te vedasite seda õhtut nii sujuvalt, et selline tunne lihtsalt pidigi tekkima. Te teadsite, kuidas oma tööd teha, et see nii paistaks. Kõike oli parasjagu. Lihtsalt võrratu, kui tore oli meil ja kõikidel pulmakülalistel. Pulmakülalised räägivad sellest peost veel tänagi!
Suur tänu Teile kallid Gille ja Priit, väga sügav kummardus.
Leevi ja Ero    12.07.2016 kuskil Viljandi – Pärnu maanteel.

Kui pole armastust ja sõprust, on elult võetud kogu tema mõnu. Marcus Tullius Cicero.

Leevi ja Ero
09.07.2016
Endla talus

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Tere, Gille ja Priit!

Tahtsime teid tänada toetuse, õpetuse ning suurepäraselt pulma läbiviimise eest!
Pisut siis pikemalt. Selle aasta (2016.a) veebruari alguses sai helistatud erinevad pulmaisad läbi. Kõige esimene pulmaisa vastas küsimuse peale “Kas 16.07.2016 on veel vaba?” – “Kullakene, ei ole vaba. Ja MITTE KEEGI teine ka pole vaba. Korraldage järgmine aasta!”, siis oli ikka päris nukker meeleolu. Kuid siiski-siiski, pulmaisa Priit ütles, et peab vaatama oma kalendri üle ning tuli välja, et 15.07.16 oli juba pulm plaanis, kuid õnneks oli valmis kaaluma ka järgmine päev pulma tulema. Seejärel sai kokkulepitud kohtumine (päevade küsimus). Kuna kohtumine oli Tallinnas ja sel ajal olin mina Tallinnas ning peigmees Tartus, siis läksin üksinda kohtuma. Suhtlus oli kohe väga meeldiv, soe ja sõbralik. Sai kohtutud veel 2 inimesega (ühega siis samuti üksinda ja teisega koos peigmehega), kuid mulle jäi just Gille ja Priidu sünergia ning teatud mõttes äratundmisrõõm meelde. Rääkisime tulevase mehega läbi ning sai otsus vastu võtta, et Priit ja Gille saavad olema meie pulmavanemad. Me oleme väga õnnelikud, et just teid valisime.
Gillega sai ilusasti kõik kirja teel paika pandud, risti-rästi teemad läbikäsitletud viimse detailini. Seejärel saime kõik neljakesi kokku (lisaks peokohas koos teiste korraldajatiimi liikmetega).
Kuna mina ei olnud kunagi üheski pulmas käinud ning tulevane mees oli ainult registreerimisel käinud, siis saime palju teadmisi üleüldise pulmanduse kohta.
Kõige suurem pluss meie jaoks oli, et Gille suutis alati rahustada. Kui tekkis mure või hirm, siis Gille suutis suurepäraselt rahustada ja aidata. Alati pärast Gille ja Priiduga suhtlemist oli positiivse energia laeng ning soov rohkem asju ära teha. Oleme saanud endale head sõbrad :)
Pulmapäeval, alates momendist, kui Gille ja Priit hakkasid päeva/õhtut/ööd vedama, ei pidanud meie enam mitte millegi pärast muretsema. Kõik oli loomulik ning voogas ideaalselt. Päev oli super! Ilm oli ilus, külalised lõbusad, toit hea, tants ilma viperusteta, mängud kaasahaaravad, haldjalik küünlameri, köitev tuletants, kaunis ilutulestik, mõnus tort – kõik asjad läksid (vähemalt meie kui pruutpaari jaoks) plaan A järgi. Üks asi tegelikult tuli meelde – enne südaööd tuli ootamatult pisut veel rahvast väljas hoida, aga Priit suutis lahendada asja sekunditega – kohe oli lõbus mäng olemas. Külalised kiitsid pulmaisa ja kogu pidu. Peojärgsel päeval peopaiga omanik samuti kiitis ning ütles, et Priit on üks parimatest pulmaisadest, keda tema seal on näinud (ja neid pulmi on seal ikka olnud)! Aga ega Priit ilma Gilleta! Ühesõnaga – võimatu lahutada, 2-in-1. Gille poolt siis suurepärane ja detailne organiseerimine ning Priidu poolt lõbus ja kaasahaarav läbiviimine. Kõik mängud olid lõbusad, aga samas viisakad. Osad külalised, kes on käinud rohkemates pulmades, ütlesid, et väga lahe, kuna ühendatud olid nii traditsioonilised kui ka uuenduslikud pulmaosad.
Lõppkokkuvõttes: kõik jäid väga-väga rahule!
Gille ja Priit on tõelised pulmaVANEMAD. Tõelised pulma-isa ja -ema oma hoolivuse, õpetuse ning positiivsusega.
Täname veel kord suurepärase päeva eest, mis oli 16.07.2016!
Alati päikest ja kordaminekuid tegemistes!

Moonika ja Argo
16.07.2016
Torupilli talu

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Hei hei!

Ma saan aina kirju, kus teid Priiduga taevani kiidetakse. Te tegite võimatut, minu muidu veidi uimased sõbrad tegid sellise show, et uskumatu. Kõik, kes on viimase 3 aasta jooksul pulmadesse sattunud, ikka sellistesse peenetesse ja kallitesse, imestavad ja ahhetavad. Meie väike talupulm pani neile pika puuga ära. Aga seda ikka tänu Priidule ja ka Sulle Gille. Te olete SUPER! Panite isegi torisevad mehepojad kõike kaasa tegema ja nad nautisid seda. Ma ei tea, kuidas te seda teete aga tehke seda ikka edasi. Ma ei usu, et teist oleks paremaid.

Kersti ja Ranno
23.07.2016
Helmondi peo-ja toidutare

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Kallid Gille ja Priit.

Ei teagi kust kohe alustada.
Tahaksime Teid südamest tänada, aga tunneme, et sellest ainult ei piisagi.
Pulmapäev oli ÜLISUPERTORE kuubis. Ilma Teieta poleks olnud see see, mis oli. Te kahekesi moodustate ühe vägeva ÜHE-kes suudavad igasuguste olukordadega toime tulla.
Priit ütles nii õigesti, et mina olen see kärsitum pool ja Ervin rahulikum.
Ma ikka natukene põdesin mõndade asjade pärast ja eks Emma ka ei tahtnud eriti koostööd teha sel päeval, aga eks laps tunnetas ka stressi ja magamata päev oli ka. Me Erviniga ise otsustasime ka, et laps jääb meiega ja saame hakkama. Lõppkokkuvõttes läks kõik väga väga -väga hästi ja pidu oli üliäge.
Külalised kiitsid Teid, et kuigi me olime vahepeal Emmaga tegelemas, hoidsite Teie pidu täies hoos. Külalised olid nagu marionetid ja Teie tõmbasite neid nöörist muudkui liikuma-seda kõike heas mõttes. Väga meeldis neile see kükitamise mäng, kus pidi paarilise leidma. Kuulsin, et õhtu lõpuks Priit juba kutsus osasi hüüdnimedega. Kõik olid nii vabad ja toredad, nagu oleks omavahel vanad tuttavad juba.
Gille-Sinuga sai suheldud ettevalmistusperioodil väga palju ja Sa alati aitasid meid, kui me enam ise ei osanud midagi teha ja kus mida teha. Ilma Sinuta oleks Priidul palju raskem ja ilma Priiduta poleks kedagi kes seda päeva nii hästi läbi viib.
Te olete NIIIIII toredad, positiivsed ja lahked inimesed. Jätkake seda mida Te teete, sest see on imeline.            Jaa, Teie puhul on näha, et Te olete väga kaua koos juba olnud.Mõistate üksteist väga hästi ja klapite imeliselt. Üks pool on rohkem elavam, teine pool on rahulik ja ulatab vaikselt abi, ja vajadusel tõmbab ühtepoolt ka tagasi. Nagu patarei pluss ja miinuse pool, toimivad koos kui üks ühes otsa ja teine teises.
Ps! Ma loodan, et satun kunagi pulma (seekord külalisena), mida Teie läbi viite.
Kallistame!

Mariliis ja Ervin
27.08.2016
Uueda

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Kallid Priit ja Gille!

Meie kaunist pulmapeost on aega mööda läinud juba pea 5 kuud, kuid meie mõtetesse on jäänud mõlkuma head sõnad, mis vajavad kirjapanekut. Sel tähtsal päeval, 10. juunil, aitas meie päeva imeliseks teha väga asjatundlik ja meeldiv meeskond, kellest iga liiget julgeme kindlasti ka tulevastele abiellujatele soovitada. Üks olulisim osa sellest meeskonnast oli kindlasti aga tandem Priit ja Gille! Tänu teile saime oma pulmapäeva südamerahuga nautida ega pidanud muretsema mitte kõige vähimagi pärast, olgu see pulmaliste hea meeleolu või pruudile-peigmehele autoukse avamine – kõik viimase detailini toimis! Lahenduse leidsid suuremad ja väiksemad probleemikesed, nii et me ise neist teadlikudki ei olnud. Näiteks nagu möödaminnes sai Priidu poolt kõik asjaosalised ära räägitud pulmapidu mitu tundi kauem vedama, kui esialgu kokku lepitud. Ja seda nii, et kõik olid sellega veel vägagi rahul! Külalisteltki tuli vaid positiivset tagasisidet ja küsimusele „Kust te nii ägeda pulmaisa leidsite?“ tuli korduvalt vastata. Kiideti muuhulgas seda, et pulmakülalised (keda oli pea 80 ja vanuses 1-70+) muutusid Priidu osava õhtujuhtimise all justkui ühtseks sõpruskonnaks. Ja needsamad 70-aastased ei suutnud isegi ära imestada, et pidutsesid kella 3-ni hommikul! Ja nagu sellest oleks veel vähe, olid Priit ja Gille ise nii toredad, säravad, vastutulelikud ja sõbralikud, nagu võiks oodata oma parimatelt sõpradelt. Usume, et see on väärtus omaette! Seega suur suur SUUR AITÄH teile, kallid Priit ja Gille! Olete meie mõtetes ja meie mälestustes alati olulisel kohal :)

Aivi ja Tanel
10.06.2016
Männiku Metsatalu

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Tere Gille ja Priit.

Hakkame vaikselt toibuma meie suurepärasest pulmapäevast, millest teil oli suur roll. Kui me eelmisel aastal kohtusime, olime kindlad, et just teie olete õiged inimesed meie pulmapidu läbi viima ning me ei pidanud pettuma. Praegugi kuuleme külalistelt ainult kiidusõnu, et kui äge pidu meil ikka oli. Kõik see sai toimima tänu meie koostööle. Tundsime, et see ei olnud ainult teenus mida osutasite, vaid tundsime, kuidas tegite seda südamega ja ainult meile mõeldes.
Kõik need eelnevad kirjavahetused aitasid meie päeva ideaalseks teha. Saime teilt nii palju häid soovitusi ( nt bänd Härra Kuu, keda kiitsid samuti kõik külalised) ja nõuandeid. Kindlasti soovitame teid ka teistele ning oleme teie näol leidnud väga head sõbrad. Külalistelt saime ka tagasidet selle kohta, et kui hästi oli meie pidu korraldatud ja kuidas kõik sujus nii hästi.
Suur , suur aitäh teile.
Te olete super tandem ja abielupaar :)
Jätkake samas vaimus!!!

Merle ja Andre Vink pudinatega
28.10.2016
Soo puhkemaja

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Kallid Gille ja Priit!

Isegi päikse suudate Teie kaks välja meelitada. Sügavamad kummardused, kõvemad kallid ja kõige soojemad sõnad meie poolt Teile. Suur suur tänu selle erilise päeva eest. 90 inimest liituvad kindlalt meiega. ;)Te lihtsalt olete parimad ja see pühendumus on lausa uskumatu…. Palju- palju pulmi Teile ja neid õnnelike paare kes saavad seda ilusat päeva jagada just Teiega. Elagu Gille ja Priit- muud ei oskagi lisada

Terje ja Margo
15.07.2016
Põltsamaa lossihoov

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Meie ilus päev leidis aset 04.07.2015 ja tahame teid tänada, armsad Gille ja Priit!

Tänu teile sai meie pulm südamliku, lustliku ja eestlasliku ilme! Nii mäletame teie sõnu 30 juuni õhtul : ” Teie poolt on nüüd kõik tehtud, nüüd on teie ainsaks mureks 4-ndal kohale ilmuda ”    ja nii oligi. Kõik sujus ja meie nautisime oma pulma südamerahuga, sest teadsime, et oleme usaldanud TEID, oma sõpru, seda päeva juhtima. Veelkord suur- suur kummardus TEILE meie poolt ja kindlasti kohtume veel mõnes toredas pulmas !

Kati & Egert ( 04.07.2015 )

Ka poolteist aastat hiljem oleme veendumusel oma kalli abikaasaga,et paremat valikut pulmaisa suhtes poleks me saanud teha, just teie siirate emotsioonide ja inimliku suhtumise pärast! Te “ajate” õiget asja :D Palju edu teile perekond Kamariku poolt.

Kati ja Egert
04.07.2015
Kukeranna

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Kallid Gille ja Priit!

Ma olen Teile ülimalt tänulik,et korraldasite minu tütre Jane ja Reimo pulmapeo. See oli võrratu. Teie olite võrratud ja ei olegi sõnu, et oma tegelikke emotsioone väljendada … suppper!!!
Palju tänu, jõudu ja entusiasmi nii ka jätkata!!!

Tänulikud pruudi vanemad

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Kallid Gille ja Priit.

Teiega esmakordselt kohtudes tundsin kohe, et see päev tuleb unustamatu Teie eestvedamisel. See, kuidas Priidu silmad särama lôid, kui ta pulmapäeva kirjeldas ja kuidas Gille jälle Priitu maapeale tagasi tôi ja kadumaläinud jutuotsa kätte andis, kui see kippus suures ôhinas kaduma. Siis teadsime kohe, et kôik saab minna suurepäraselt. Oleme ülimalt tänulikud, et veensite meid pidama nö. korralikud pulmad, sest nagu te ütlesite – see päev läheb liiga kiiresti mööda. Me oleme siiralt ônnelikud, et muutsite selle päeva imeliseks. Ka pulma külaliste suust kuulis ainult ûlivõrdes sõnu Teie kohta. Päike pidi lihtsalt välja tulema ja i-le täpi panema?☀ Kôike kaunist Teile ja pange sama ägedalt edasi.

Jane ja Reimo
18.08.2016
Uuedal

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Meie imeline päev!

Suured tänud meie suurepärastele õhtujuhtidele, laulatajatele, läbiviijatele ja sõpradele – Priit ja Gille Jaeger, te olete parimatest parimad!!!
Kui tavaliselt on 2 ühes, siis nende puhul on kõik ühes. Soovitan soojalt ja igav ei hakka kellelgi!!!Jah Priit ja Gille, te täitsite kõik meie ootused ja lootused ja rohkemgi veel.Teie kohta külalistelt laekus vaid positiivset vastukaja! Kui miskit peaks meie tutvusringkonnas toimuma – pulmad, jõulud, lihtsalt eriline sündmus, olete kindlasti ühed esimesed, kes õhtujuhtidena pähe pesa punuvad!!! Suur-suur tänu teile veelkord!!!

Helen, Jaanus ja Hubert
14.08.2015
Musta täku tall Jänedal

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Aitäh Teile Priit ja Gille

selle toreda päeva eest! Pulmapidu oli väga ilus ja meeldejääv. Te suutsite kohe kaasata kogu rahvast mängudesse ja tegevustesse. Väga meeldis, et õhtu oli täis üllatusi. Suurepärane ettevalmistus Teie poolt. Oleme siiamaani saanud ainult positiivset tagasisidet pulmalistelt. Soovitan väga pulmaisa Priitu!

Liisa & Anton
08.08.2015 
Glehni Loss

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Tere Gille ja Priit, Me täname teid südamest ilusate pulmade eest!

15.06.2015 oli meie jaoks tõesti väga imeline päev. Kõik läks täpselt nii nagu minema pidi. Kõik õnnestus suurepäraselt! Me oleme saanud nüüdseks ka päris palju tagasisidet ja kõik nii meie sugulased kui sa sõbrad ütlesid, et oli väga ilus, südamlik ja korralik Eesti pulm. Teile kiidusõnu meie külaliste poolt! Kui midagi paluti, siis sujuvalt saite kõigega hakkama ja tegite sellest vahva mängu. Päris paljud tegevused tulid meie jaoks üllatuseks ja see meeldis meile väga. Terve õhtu lendas kiiresti käest. Kõigil oli tegevust kogu õhtuks. Te olete oma-ala profid ja suudate iga pulma eriliseks ja omanäoliseks teha! Me tõesti täna ja soovitame teid kõigile!!!
Parimate soovide ja soovitustega!

Karen ja Raimond
15. 06.2015
Uhlapere Seltsimaja Uulus

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Meie tähtis päev leidis aset 23.05.2015 Pärnus.

Pruutpaar.ee Rita õmbles mulle unistuste kleidi, milles tundsin end terve pulmapäeva kaunitarina. Samuti nõustas Rita meid läbi terve pulma planeerimise protsessi ja oli igati abiks. Ilma tema suure kogemusepagasita oleks meil ilmselt raskeks läinud, sest ise ei oska lihtsalt igale detailile kohe mõeldagi. Rita kätte usaldasime ka kiriku ja peosaali kaunistamise, kus oli ka suureks abiks lilledega Maiki „Viola“ lillepoest.
Pulmaisa Priit ja tema särtsakas abiline Gille olid asendamatud abilised meie jaoks nii pulma eelselt, kui ka pulma päeval. Nad mõlemad on nii südamlikud, soojad ja abivalmid. Nad olid alati avatud igale meie poolsele ideele ja pakkusid välja ka enda kogemustest lähtuvalt mõtteid/ideid. Pulmapäev oli lihtsalt nii ladus, organiseeritud, külalised rõõmsad ning tegevusi kõigile piisavalt koos puhkepausidega. Kiidusõnu jagus külaliste poolt palju!
Meie kallis fotograaf Karmen Kärg jäädvustas lihtsalt fantastiliselt meie kauni päeva. Tänu tema töö võtetele, sõbralikkusele ja lihtsusele tundsime ennast fotokaamera eest mugavalt. Kõige nauditavam oli muidugi laulatuse eelne fotosessioon – sealt pärinevad meie lemmik fotod. Karmen oli terve päeva nii kärme ja jõudis igale poole. Pilte sai palju nii meile, kui ka külalistega jagamiseks.
Meil on suurim hea meel, et saime endale appi nii suurepärase pulma meeskonna nagu Rita, Karmen, Gille ja Priit! Tänu nende kõigi professionaalsusele ja kogemustele laabus meie pulmapäev takistusteta ja saime tunda end imeliselt. Me ei pidanud kordagi muretsema!
Nüüd naudime oma abielu ja meenutame õnnestunud pulmapäeva!

Anneli ja Kristjan
23.05.2015
Andropoffi  villa

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Meie pulm toimus Võrumaal 06.06.2015

Tahame tänada meie suurepärast ja sõbraliku ning ideesid täis pulmavana Priit Jaeger`it ja tema abilist Gillet.
Kohtusime enne pulmi mitmeid kordi ja pidasime pikka kirjavahetust arutades läbi kõik üksikasjad.
Nagu Priit ütles, siis kõigepealt saame sõpradeks ja nii ka see kulges. Väga mõnusas ja vahetus jutuajamises jagasid nemad ideid ja meie kuulasime või meie oma ideedega ja plaanidega. Kõik oli mõeldav ja tehtav.
Mitmeid kordi muutusid meie pulmaplaanid ideeliselt väiksemalt-suuremalt-stiilselt-uhkelt-vaikselt-koduselt jne, jne, kuni olime juba loobumas oma plaanist teha suuri pulmi. Kuna ütleme nii, et pere on meil väga suur lähisugulaste poolest siis kedagi kutsumata ei tahtnud ka jätta, siis oli juba peoplaanide katkestamine meelel. Kutsutud külalisi oli 110 ja kohal 100 inimest .
Arutasime ja loobusime juba kõigist esialgselt plaanitud tegijatest. Olin ütlemata kurb …………. kuniks ……….
Võtsin kätte ja tegin vaikselt plaanid ümber .
Kirjutasin Priidule ja Gillele ja mul oli nii hea tunne, nagu hingele oleks tehtud PAI, kui nad ütlesid, et ” me polnud teid veel kalendrist kustutanud, sest miski ütles et te tulete tagasi“.
Nii suurepärased inimesed, soojad ja sõbralikud ja sellest sain jälle jõudu ja agarust kokku korjata uuesti kogu algselt plaanitud tiim.
Ju oli vanajumalal meiega katsetuse plaanid aga kõik need tegijad olid vabad endiselt selleks päevaks.
Pulmaisa Priit Jaeger ja Gille , Fotograaf Karmen Kärg, Videomees Avo Laane, Bänd Härra Kuu. Lisaks ilutegijad Salong Butiqe Võrus, Leeri lilled, Jaagumäe Catering ja Juba küla seltsimaja.
Suurepärane tiimi töö tegijatel omavahel ja pruutpaariga. Ajarutus ei jõudnud teha kõiki ettevalmistusi mis oli mul vaja teha, kuid pulmaisatiim reguleeris asjad nii märkamatult ja loovalt, et peorahvas oli kõik väga sillas.
Pulmaisa ja teised tegijad olid meiega tegelemas, abistamas, rahustamas ja rõõmustamas igal sekundil. Pulmavana, kes loeb pruutpaari ilmest igat hetke ja rahva meeleolust ja käitumisest. Oskas rahvast ja pruutpaari lõbustada ja peo super tuuridel hoida hommikust hiliste öötundideni.
OLEME ÄÄRETULT TÄNULIKUD JA ÕNNELIKUD ET VALISIME JUST TEID OMA PEOLE PULMAISAKS.
SOOVITAME KÄSI SÜDAMEL PULMA ISA PRIIT JEAGERIT JA SEDA TIIMI TEILE, KUI KELLELGI LUGEJATEST ON PULMAD TULEKUL.
PEORAHVAS TÄNAB SIIANI VÕRRATULT VAHVA JA ÜLI MÕNUSA JA LÕBUSA PULMAPEO EEST.JÕUDU JA PÄIKEST NING PALJU EDUKAID PIDUSID.

MARJU JA ANDREAS-HANNO SANG
06.06.2015
Võrumaa

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Kallid Gille ja Priit!

Just tänu teile sai sellest meie kõige imelisem ja meeldejäävam päev!
Aitäh!

Gerli ja Veigo
15.08.2015
Voltveti mõis Tihemetsas

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Külli ja Andres 2014

Tahtsin teid veel kord südamest tänada ,et meile sellise toreda päeva tegite ja kogu pulmarahvas siiani räägib,et vot oli see alles pulm. Kõik tundus nii läbi organiseeritud ja kõik sujus väga hästi ,et tundus nagu oleksite seda väga kaua ette valmistanud!!!

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Sigrid ja Marko 2014

Armsad Gille ja Priit! :) Täname teid südamest, et aitasite meie imeilusa pulmapäeva muuta veel fantastilisemaks! Jäime teie tööga väga, väga rahule ja sama väidavad ka kõik 90 pulmakülalist! Oleme kuulnud pulmade kohta AINULT positiivset ja ülevat tagasisidet! Teie olite KINDLASTI selle päeva üks vedav jõud! :) SUPER, SUPER ja veelkord SUPER!!! :) Suurimad tänud ja jätkake samas vaimus!! Päikest! :)

Teie perekond Ild

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Karin ja Mark  2014

Aitäh kallid Gille ja Priit ülitoreda õhtu eest. Kedagi paremat poleks osanud tahtagi. Külalistelt tuli väga väga head tagasisidet, nii et ilmselt kui mõni neist pulmituma hakkab, siis kohtume taas.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

EPP 1998

Minu pulmad olid juba 15 aastat tagasi ja nende tulemusel sündis midagi ajutist, kahjuks. Aga pulmapeost ja pulmaisa(de)st on väga soojad ja ilusad mälestused. Olulisim sellise peo juures on, et külalised jääksid rahule. Ja nad jäid väga – nende kommentaarid olid, et kordagi ei hakanud igav, tegevused olid väga mitmekesised, oli naeru ja südamlikke kohti, kus tuli pisar silma. Kõik peolised haarati kaasa, kõik said tähelepanu. Peoeelsest korraldamisest mäletan, et sain üsna konkreetsed juhtnöörid, mida pean ette valmistama ja valmis panema. Samas jäid paljud asjad üllatuseks ka pruutpaarile endale. Väga südamlik ja ilus, seltskonda köitev, mitte pealesuruv, aga parasjagu tegevust pakkuv pidu tänu hea huumori ja professionaalse esinemisoskusega pulmaisadele. HEA TÖÖ!!!

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

INGRID 2013

Meie pidu toimus talvel, väga meie moodi kohas ja väga meie moodi peoga. Pulmaisa (ja abilised) olid SUPER, just suurte tähtedega. Kõik oli täpselt nii nagu pidi ja veel paremgi. Kuna soovisime võimalikult ebatraditsioonilist pulma, kus oleks võimalikult vähe mänge aga väga palju tegevust, siis sai see Pulmaisal ilmselt väga raske välja mõelda, kuidas ja mida teha. Ega me isegi ei teadnud, mida siis tegema peaks, kui palju mänge pole, õnneks aga oli kogemustega Pulmaisal varukast võtta tegevusi, küsimusi ja meelelahutust, mis sisustasid ära hommikuni kestva pulma. Kõik külalised jäid väga rahule ja kiitust tuleb siiani Suur aitähhhhhhh Teile!!!

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Ansambel Polero

Mis meie jaoks on oluline, et koostööpartnerist õhtujuht/pulmaisa jätkas alati ka bändile ruumi oma etteaste teha. Et tellija ja rahvas saaks kätte kõik selle mis ta on tellinud ja oodanud. On kogemusi, kus õhtujuht/pulmaisa lihtsalt ajab oma rida ja bänd lihtsalt ootab kuniks kl 01.00 ööse saab vast esimesed korralikud setid teha. Selleks ajaks aga võib juba pool rahvast olla mõtetes koduteel ja see ei jäta head muljet.

Õnneks Teiega koos tehtud eelmise aasta pulm seda ei olnud ja tööjaotus oli Teil kenasti planeeritud. Nägime üksteist küll esmakordselt, kuid pidu sujus nagu oleks teinud seda juba mitmeid kordi. Seega on see positiivne ja miks mitte seda korrata.