Mõni inimene väljendab end lauldes, mõni tantsides, mõni maratoni joostes. Minu tegelik loomus tuleb esile luues erinevaid asju oma väikeses Salongis.

Minu Salongis on alati väga oodatud külalised. Võime korraldada sünnipäevi, tüdrukuteõhtuid, õpitubasid, et koos kohvitassi või veiniklaasi juures midagi ka ise luua. Nii tekivad ühised mälestused.

Tunnen ennast väga koduselt paberimaailmas. Meisterdan õnnitluskaarte, kutseid, albumeid, karpe, parkimiskellasid või siis midagi sellist, mida just Sinul vaja on.

Eriti armastan dekoratiivseid kunsttaimi. Neist saab luua nii palju erinevaid elemente. Pärgi ustele ja seintele erinevateks tähtpäevadeks või lihtsalt argipäevaks.

Neist võib teha uhkeid ja maalähedasi peakaunistusi pärja, peavõru või juukseklambri näol. Olen teinud ka mitmeid kübaraid pilkupüüdvaks.

Tänapäeval on kunstlilled nii tõetruud, et petavad eemalt ära küll. Seega võib edukalt kasutada neid rõdukastides või lilleamplites.

Väga toredad on pulma või peo kujundamise projektid. Mõelda koos Sinuga välja stilistika ja teema ning siin kõik väikesed elemendid kokku siduda. Ikka neid ise välja mõelda ja siis valmis nokitseda ning lõpuks üles sättida. 

Põnevate kohtumisteni

loomepalavikus Gille Jaeger

Vaata Gillectioni uut kodulehte: