Pulmaisa Priit ja Gille Meie, Gille ja Priit Jaeger`id, oleme pulmade ja pidude maailmas olnud koos juba üle kümne aasta.
Priit astus pulmaisana rahva ette pea 30 aastat tagasi ja tema esimene pruutpaar on juba tähistanud hõbepulmi. Meie endi pikaajalise harmoonilise abielu ja elukogemuse najal jagame rõõmuga tulevastele abiellujatele kogemusi, tuge ja kindlust.
Gille koostab peopäeva programmi ja tegeleb kogu korraldusliku poolega. Loomulikult hoiab vajadusel pruudi kätt ja julgustab peigmeest. Pulmaisa Priit „dirigeerib“ kogu pulmapäeva alates tseremooniale tulnud külaliste vastuvõtmisest kuni peoprogrammi lõpetamiseni peale südaööd.
Meie põhiline eesmärk on korraldada teie pulmapäev võimalikult rahulikuks, rõõmsaks ja meeldejäävaks. Pulmaisa Priit võtab kogu peorahva lõbustamise ja juhtimise enda kanda ja Gille püüab mõelda 10 sammu ette ning 10 sammu taha, kui on vaja.
Niisiis, kuna pulmad ja peod on saanud meie ühiseks hobiks, teeme kõike koos!
Kaks ühe hinnaga – nii mees- kui naisenergiat!
Peale pulmapidude jõuame ka sünnipäevadele, suvepäevadele ja teistele rõõmupäevadele!
Pulmad.ee korraldatud Aasta Tegija 2016 konkursil saavutas Priit tseremooniameistrite hulgas teise koha ja pulmaisade hulgas viienda koha.


Pulmad.ee korraldatud Aasta Tegija 2017 konkursil saavutas Priit tseremooniameistrite hulgas teise koha.

Nominent 2017

NB! Broneeri peokorraldus meie uuelt kodulehelt: Gillection.ee